گزارش سه ماهه دوم سال ۱۳۹۷ بنیاد فرزانگان برنادلان همدان

بنیاد فرزانگان برنا دلان همدان علاوه بر کارهای روزمره جاری در زمینه ی ورزش  خانم ها و آقایان ،  شعر و موسیقی ، کلاس یوگا ، زبان ، والیبال و پینگ پنگ آقایان  شطرنج خانم ها و آقایان دارت خانم ها فعالیت های زیر را نیز در کارنامه سه ماهه خود داشته و  به انجام رسانیده است است .

۵ تیرماه ۱۳۹۷

  • ورزش صبحگاهی در یکی از باغاهای با صفای عباس آباد
  • ۷تیر ماه ، گردش دسته جمعی در پارک ارم
  • ۱۰ تیر ماه ، بازدید از مرکز سالمندان امیر المومنین ملایر و توزیع هدایا بین آنان
  • ۲۴ تیر ماه ، با جمعی از بچه های مرکز بهبودی و مسئولین آن مرکز با هزینه شخصی یکی از اعضاء بنیاد فرزانگان صرف ناهاردر یکی از باغ های گنج نامه و اجرای برنامه های شاد برای این عزیزان و توزیع هدایا بین آنان .
  • ۲۵ تیر ، بازدید اعضای بنیاد فرزانگان سنندج از همدان با حضور خانم ذوالفقاری نسب رئیس هیات مدیره و آقای کرباسی مدیر عامل  به اتفاق بیست نفر از اعضای آن بنیاد  . 
  • ۲۷ تیر ماه ۹۷ ، ورزش صبحگاهی در پارک شهید فهمیده

       ۷ – ۲۴مرداد ماه ۹۷، ورزش صبحگاهی و صرف در اردوگاه شهیدان فرهنگی

      ۸  -۲۷ مرداد ۹۷ ، بازدید هیات مدیره بنیاد  فرزانگان شهرستان لاهیجان  از مرکز بنیاد فرزانگان در همدان

       ۹- ۵ شهریور ماه ۹۷ ، سفر به شهرستان سنندج با اتفاق ۳۲ نفر از بنیاد فرزانگان همدان  و صرف صبحانه در پارک با صفای شهرستان قروه و بازدید از مرکز بنیاد فرزانگان سنندج که با استقبال گرم و مهمان نواز اعضای بنیاد فرزانگان آن سامان بر گزار گردید  گروه بعدها در تالار معلم سنندج اسکان یافتند و به گردش در پار ک مصفای آبیدر ادامه دادند.

 

    ۱۰- شرکت و حضور آقای ذوالفقاری نماینده ء هیئت مدیره بنیاد فرزانگان به اتفاق خانم زارعی کارشناس سالمندان استان در کلاس توجیهی سایت بنیاد فرزانگان کشور و رونمایی از آن در تهران  .